Skicka oss ett medelande

Du kan kontakta oss via E-Mail, Så hör vi av oss så fort som möjligt!




Hitta till vårat kontor

Traktorgatan 7
442 40,
Kungälv

Ring till oss

Växel
0303-946 90
Mån - Fre, 7:00-16:00

Vid Offert

Kontakta.
Anders Ottosson
0303-946 91


Personal

VD
Anders Ottosson
Anbudsförfrågan

030394691

anders@elotto.se

Projekt Ledare
Mathias Håkansson

030394696

mathias@elotto.se

Projekt Ledare
Mikael Gustavsson

030394694

mikael@elotto.se

Projekt Ledare
Patrik Kinhult

030394699

patrik@elotto.se

Projekt Ledare
Thore Ågren

030394695

thore@elotto.se

Projekt Ledare
Tobias Olsson

030394693

tobias@elotto.se

Tekniker
Erling Johansson
IT Tekniker

030394698

erling@elotto.se

Ekonomi
Anna Nilsson
Löneadministratör

030394690

anna@elotto.se

Ekonomi
Birgitta Amnell
Löneadministratör

030394690

birgitta@elotto.se